O podręczniku


   Zapraszam Państwa do zakupu  mojego podręcznika do nauki hiszpańskiego dla średnio zaawansowanych z płytą DVD gratis.
  Podręcznik cieszy się dużym zainteresowaniem wśród studentów hispanistyki niektórych wiodących uczelni w Polsce oraz jest pozycją, która - ku mojemu zaskoczeniu - wyparła na kursach dla poziomu B2 w BEST Centrum Języków Obcych wiodący podręcznik Ven Nuevo 3, który tak bardzo sobie cenię. Wszystkim moim Uczniom z całego serca dziękuję za tak duże zainteresowanie książką.
    Aktualnie można jeszcze zakupić ostatnie sztuki podręcznika w formie drukowanej, lecz wychodząc Państwu na przeciw i rozumiejąc, że nie każdy może sobie pozwolić w dzisiejszych czasach na zakup książki papierowej, opracowana została wersja e-booka niniejszego podręcznika, którą gorąco Państwu polecam.  

Autor: Mirosław Senejko
Wydawca: MIRSEN
Pierwszy wydawca: Wydawnictwo Vario
Ilość stron: 96
Format: A4
Dodatek: płyta DVD

Strona internetowa Wydawnictwa:

Skany informacji reklamowych

Fragmenty e-booka


   Tutaj mogą Państwo pobrać fragment publikacji:

Fragment 1

  • . (790.34 KB)

Fragment 2

  • . (98.84 KB)
¿Por qué no?
Spis treści

1. O podręczniku
2. Skany informacji reklamowych
3. Fragmenty e-booka

Kup e-booka


Każdy e-book zabezpieczony jest znakiem wodnym Watermark oraz podpisany imieniem i nazwiskiem osoby zakupującej książkę. 

E-book jest plikiem PDF zamknietym, z blokadą kopiowania. Można go drukować w formie papierowej do indywidualnych celów dydaktycznych. 

E-book wysyłany jest na maila wraz z plikiem AUDIO-VIDEO na adres osoby zamawiającej, po uprzednim zaksięgowaniu wpłaty na konto. 

W celu zakupu proszę wypełnić formularz. Po otrzymaniu zamówienia otrzymają Państwo informację zwrotną z danymi wydawnictwa oraz numerem konta bankowego, na które należy wpłacić pieniądze. 

Cena e-booka z VAT to jedyne:

20,00 zł 

.

Kup książkę


Książka ma format A4, okładkę laminowaną, sztywną, jest klejona i dodatkowo szyta. 

Do każdego egzemplarza dołączona jest płyta DVD.

W celu zakupu proszę wypełnić formularz. Po otrzymaniu zamówienia otrzymają Państwo informację zwrotną z danymi wydawnictwa oraz numerem konta bankowego, na które należy wpłacić pieniądze. 

Po zaksięgowaniu kwoty, najpóźniej następnego dnia zostanie do Państwa wysłana książka listem poleconym i priorytetowym przez Pocztę Polską.  

Cena książki razem z wysyłką:

39,90 zł  

.

Zamawiam książkę

Ważne: wypełnij pola oznaczone *
Indywidualne i grupowe kursy języka hiszpańskiego 
z programem autorskim:
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW